Geo-Map iGeoMap WMS Wszystkie tematy
 
Jak aktywować Geo-Map przez SMS lub płatność on-line?
Geo-Map SMS płatność on-line aktywacja aktywować
Aktywacja produktu Geo-Map jest możliwa poprzez SMS lub płatność on-line od wersji Geo-Map 9.67. Po uruchomieniu programu pojawi nam się następujący komunikat:Aby korzystać z pełnej wersji programu należy wcisnąć przycisk "Yes". W przeciwnym wypadku będziemy korzystać z wersji demo programu. Po kliknięciu "Yes" pojawi nam się kolejny komunikat: • Jeśli chcemy za aktywację zapłacić poprzez SMS, należy wcisnąć przycisk "płatność SMS". Pojawi nam się następujący ekran ze szczegółową instrukcją:  Aby aktywować program przez SMS, należy wysłać SMS o treści WP A3135 na numer:
  • 79280 (9 zł +22% VAT) aby aktywować program na 6 godz.
  • 91928 (19 zł +22% VAT) aby aktywować program na 12 godz.
  Po otrzymaniu kodu należy kliknąć przycisk "Mam już kod aktywacyjny".

 • Jeśli chcemy za aktywację zapłacić przelewem on-line, należy wcisnąć przycisk "płatność on-line". Pojawi nam się następujący ekran ze szczegółową instrukcją:  Aby skorzystać z serwisu płatności on-line należy kliknąć w link poniżej: platnosci.geo-system.com.pl Zostaniemy przeniesieni na stronę:  Po uzyskaniu kodu należy kliknąć przycisk "Mam już kod aktywacyjny".

 • Po kliknięciu na przycisk "Mam już kod aktywacyjny" pojawi nam się ekran:  W okienku aktywacja należy wpisać e-mail oraz otrzymany kod i kliknąć przycisk "OK". Jeśli wszystkie kroki zostały poprawnie wykonane, pojawi nam się komunikat, że program jest aktywny oraz informacja, przez jaki czas będzie aktywny (dni, godziny, minuty).

Copyright (C) 2009 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 15 maja 2009