Geo-Map iGeoMap WMS Wszystkie tematy
 
Jak aktywować Geo-Map przez SMS lub płatność on-line?
Geo-Map SMS płatność on-line aktywacja aktywować
Aktywacja produktu Geo-Map jest możliwa poprzez SMS lub płatność on-line od wersji Geo-Map 9.67. Po uruchomieniu programu pojawi nam się następujący komunikat:Aby korzystać z pełnej wersji programu należy wcisnąć przycisk "Yes". W przeciwnym wypadku będziemy korzystać z wersji demo programu. Po kliknięciu "Yes" pojawi nam się kolejny komunikat: • Jeśli chcemy za aktywację zapłacić poprzez SMS, należy wcisnąć przycisk "płatność SMS". Pojawi nam się następujący ekran ze szczegółową instrukcją:  Aby aktywować program przez SMS, należy wysłać SMS o treści WP A3135 na numer:
  • 79280 (9 zł +22% VAT) aby aktywować program na 6 godz.
  • 91928 (19 zł +22% VAT) aby aktywować program na 12 godz.
  Po otrzymaniu kodu należy kliknąć przycisk "Mam już kod aktywacyjny".

 • Jeśli chcemy za aktywację zapłacić przelewem on-line, należy wcisnąć przycisk "płatność on-line". Pojawi nam się następujący ekran ze szczegółową instrukcją:  Aby skorzystać z serwisu płatności on-line należy kliknąć w link poniżej: platnosci.geo-system.com.pl Zostaniemy przeniesieni na stronę:  Po uzyskaniu kodu należy kliknąć przycisk "Mam już kod aktywacyjny".

 • Po kliknięciu na przycisk "Mam już kod aktywacyjny" pojawi nam się ekran:  W okienku aktywacja należy wpisać e-mail oraz otrzymany kod i kliknąć przycisk "OK". Jeśli wszystkie kroki zostały poprawnie wykonane, pojawi nam się komunikat, że program jest aktywny oraz informacja, przez jaki czas będzie aktywny (dni, godziny, minuty).

Copyright (C) 2009-2021 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 4 marca 2021